Spotkanie z Prezydentem Rzeszowa

9.10.2013. W poniedziałek odbyło się spotkanie Prezydenta Miasta Rzeszowa z mieszkańcami osiedli Wilkowyja i Pobitno. Spotkanie odbyło się w Domu Kultury na ul. Jana Olbrachta a poprzedziło je uroczyste otwarcie nowej ulicy Św. Kingi.

Spotkanie w Domu Kultury rozpoczęła prezentacja wykonana przez wiceprezydenta Stanisława Sieńkę. Można było się dowiedzieć jakie inwestycje zostały wykonane w ostatnim czasie w Rzeszowie, jakie przedsięwzięcia są w planach oraz wielu ciekawych danych dotyczących naszego miasta. W drugiej części był czas na zadawanie pytań przez mieszkańców oraz przedstawienie przez przewodniczących Rad Osiedli najważniejszych wniosków. Przewodniczący Rady Osiedla Pobitno Adam Napiórkowski zaprezentował zadania, które Rada zgłosiła do budżetu miasta na rok 2014 (pismo w tej sprawie można przeczytać tutaj). Pojawiły się też remontowe postulaty dotyczące Szkoły Podstawowej nr 12.

Podczas spotkania Prezydent obiecał mieszkańcom osiedla Pobitno, że w roku 2014 zostaną zainstalowane światła na skrzyżowaniu al. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego oraz ulic Morgowej i Konfederatów Barskich. Ponadto Prezydent i dyrektor Miejskiego Zarządu Dróg zapewnili mieszkańców, że w roku przyszłym wyremontowana zostanie ul. Traugutta.

(Nap)

Sponsorzy Dni Osiedla Pobitno
26 maja 2018
Kontakt z redakcją redakcja@pobitno.pl Wszelkie prawa zastrzeżone przez pobitno.pl Osiedle Pobitno Rzeszów