Projekty z Pobitnego do Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego

29.04.2015. Trzy propozycje zadań z Pobitnego zostały złożone w Ratuszu w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego. Jedno z zadań ma charakter ogólnomiejski i już zyskało poparcie dużej części mieszkańców oraz Rad Osiedli Pobitno, Wilkowyja i Mieszka I.

Tytuł zadania to "Budowa boiska sportowego wraz z niezbędnym zapleczem oraz balonowym zadaszeniem przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2". Zadanie zostało wycenione na maksymalna kwotę w tym segmencie, czyli 1,5 mln. zł.

Do grupy zadań "osiedlowych" (do 150 ty. zł.) zostanie zgłoszone zadanie pod nazwą "Poprawa infrastruktury osiedlowej w rejonie Przedszkola Publicznego nr 11 (budowa chodnika oraz remont ulicy Mazurskiej, budowa najazdowych miejsc parkingowych).

Rada Osiedla zozyła także propozycję zadania o charakterze kulturalnym i oświatowym. Tytuł zadnia to "Uroczyste obchody rocznicy bitwy Konfederatów Barskich z Moskalami na Pobitnym w Rzeszowie (13.081769 - 13.08.2016)"

Uwaga!!!, W głosowaniu może uczestniczyć każdy mieszkaniec Rzeszowa, który skończył 16 lat. I każdy będzie mógł zagłosować na trzy zadania: jedno ogólnomiejskie, jedno osiedlowe i jedno kulturalne.

Głosowanie potrwa od 1-30 czerwca!

(Adam Napiórkowski)

Sponsorzy Dni Osiedla Pobitno
26 maja 2018
Kontakt z redakcją redakcja@pobitno.pl Wszelkie prawa zastrzeżone przez pobitno.pl Osiedle Pobitno Rzeszów